Září 2011

Na přání#63

29. září 2011 v 19:18 | hbdelfin |  Hotové na přání
Takže, v úterý jsem sice psala, že sem dám grafiku už včera, akorát jsem to tak nějak nestihla, protože jsem musela doplnit věci na svůj blog a pak tu byla návštěva atd...tak se hlásím s tímhle designem na přání, který je pro anny-rbd.blog.cz. Doufám, že se líbí, použila jsem úplně jiné fotky, než jsi mi poslala, protože byly prostě ve špatné kvalitě nebo se s nimi nedalo nic mo dělat, tak jsem si našla nějaké jiné :) Snad to nevadí. Pokud ho chceš, dej vědět do komentářů a pak na mail hbdelfingraphicblog@gmail.com přihlašovací údaje. Pokusím se ho nastavit dneska, nebo až zítra, záleží na tom, kdy se ozveš...

Na přání#62

27. září 2011 v 21:57 | hbdelfin |  Hotové na přání
Takže, mám tu další design na objednávku. Už mi zbývají jenom dva a budu tu volný člověk+ale ještě dva designy(jeden pro wardrobe Kiku a další pro mé affs.) No nic, zítra je volno, takže by tu mělo něco přibýt, aspoň jeden design určitě :) Jinak dneska sem buď ještě hodím nějakou grafiku nebo se spíše pustím do dalšího designu. No, tenhle design je pro xoxo-beyli.blog.cz a doufám, že se aspoň trochu líbí. Pokud ano, napiš na mail hbdelfingraphicblog@gmail.com přihlašovací údaje a jáho nastavím :)

Animace:Miley Cyrus-Party In The USA

25. září 2011 v 20:58 | hbdelfin |  Animace
Dneska je 2. výročí vydání videoklipu k Party In The USA od Miley Cyrus. Určitě jste ho už skoro všichni viděli(tedy aspoň ti, co žijí trochu hudbou a hudebními hity), takže nemusím říkat, o co jde. Udělala jsem pár animek, blog.cz mě ale trošku naštval, polovinu z nich mi nenahrál, prý že buď jsou příliš velké(hehe, 3 MB a velké, jo?) nebo že to není podporovaný formát(všechny jsou .gif, tak nevím, co řeší...) Snad se vám líbí a někdo je použije-UVEĎTE ALE ZDROJ!!!!


Nový mail+info

23. září 2011 v 21:16 | hbdelfin
Ano,mám nový speciální mail jenom pro tento blog. Bude to tak snazší, protože tam budu mít přehled o všem. Adresa je sice dlouhá, ale nemusíte to psát, zkopírovat a vložit umí snad každý, ne? :DTam piště úplně všechno možný ohledně tohohle blogu(Wardrobe tam budou psát své objednávky!) pak žádosti o to a to(né, o designy ne, objednávka je uzavřena-VYJÍMKOU JSOU AFFS Z HLAVNÍHO BLOGU!!!) Takže, adresa je níže :)


MAIL------hbdelfingraphicblog@gmail.com-----MAIL

No, teďka tu sedím u notebooku a koukám s tátou na Profesionály(znáte to? já to nějak moc nežeru, ale táta se na to kouká furt, takže já hold taky :D) Mamka mě už vyhnala od PC, takže tam nemůžu(ještě štěstí, že máme doma asi 5 notebooků :D) Zítra se pokusím podívat na objednávky(už jenom tři a budu volný člověk :D :D) a pak sem hodím nějaký free layout s Lady Gagou a s Hannah Montanou(mám úplně úžasnej návrh, teďka ho jen a jen uskutečnit...) Tak se můžete těšit ;) Takže dobrou noc xoxo

Wardrobe-Kikuška#2

23. září 2011 v 14:00 | hbdelfin |  Wardrobe
Jedno ponaučení-Když děláte design, neposlouchejte nějakou sladkou písničku, nebo u toho vyleze tohle :D Například já-celou dobu jsem poslouchala You´re My Only Shorty od Demi & Iyaze a výsledek :D Je to takový šílený, ale snad se to bude majitelece líbit. Nový design pro Ann*Isabele z kikuskaxd.blog.cz. První se chci omluvit, že to trvalo tak dlouho, ale buď nebyl čas nebo jsem ti nebyla. A za druhé se tedy ptám, jestli ho bereš. Pokud jo, tak normálně napiš na mail...nastavím snad dneska, uvidím, kolik bude novinek k doplnění na můj hlavní blog. Kdyžtak zítra ráno ;)

Na přání#61

20. září 2011 v 16:22 | hbdelfin |  Hotové na přání
Tak, jak jsem napsala, tak jsem udělala :) Tady je jeden design, který není s Rebelde, je s takovým mixem. Doufám, že se bude líbit...je pro barbiworld.blog.cz. Takže, pokud ho chceš, tak napiš na mail hbdelfingraphicblog@gmail.com a já ho nastavím :) Jo a jinak pustila jsem se též do designu s Lady Gagou, je to úplně jiný styl a taky celkem náročný, tak snad se povede :)

Back From France!

20. září 2011 v 12:24 | hbdelfin
Jsem zpátky! A skvěle jsem si to užila, nicméně potřebuji zde dodělat a ujasnit pár věcí:
  • Uzavřela jsem na určitou dobu objednávky, stejně je to skoro furt to samý-Rebelde...Dulce Maria-jako nic proti nim nemám, nedávno jsem si poslechla některé jejich písničky a jsou fajn, ale když to člověk dělá furt dokola to samý, tak ho to samozřejmě, že nudí. Takže asi to udělám tak, že přeskočím k designům, které nejsou s Rebelde(to je asi jen jeden...), ten udělám a pak se vrhnu na ty další.
  • Wardrobe dám lhůtu dva měsíce na to, aby si mohli zažádat o nový design, vím, že jsem říkala, že 50 dní, ale pak bych to nestíhala. JEDEN MĚSÍC A MŮŽOU SI ZAŽÁDAT O NOVÝ DESIGN!!!!
  • Bude tu hodně free layoutů, doplním tak nějak katalog, tím, že pozastavím objednávky, tak si aspoň udělám trošku času...
  • Popisky do menu ostatním blogům, co si to objednaly, tak asi dodělám později nebo nevím kdy, potřebuji dohnat školu...
  • Hm, co dál napsat? Podívám se, jak jsou na tom wardrobe, pokud někdo porušil podmínky, tak ho smažu, ať nemám starosti...
To je tak nějak vše, co jsem asi chtěla napsat. Tak ahoj!

PNG Shapes With Miley#1

18. září 2011 v 16:30 | hbdelfin |  PNG Celebrity
HIATUS(13.9.-19.9.2011)
Nějaké takovéhle tvary s Miley. Srdíčka už dělá skoro každý, tak proč neudělat něco jiného :D

Avatary s Vanessou#2

16. září 2011 v 16:30 | hbdelfin |  Avatars
HIATUS(13.9.-2.9.2011)


HIATUS(13.9.-20.9.2011)

13. září 2011 v 16:25 | hbdelfin
ANO, Hiatus!!! Odjíždím do Francie, vrátím se v úterý dopoledne!!! Všem pak dodělám všechny designy na přání a tak!!! OK? Takže AHOJ!!!

PS-Je tu něco přednastaveno!

Na přání#60

11. září 2011 v 21:44 | hbdelfin |  Hotové na přání
Hurá, konečně jsem se dokopala k tomu, udělat nějaký ten design na přání. No, udělala bych ho dříve, ale nějak se mi dříve nechtělo. Proč-no, řekněme, že jedna věc byla ta, že jsem na to neměla náladu(no, proč asi-po té tragédii s hokejisty se mi do ničeho nechtělo). A druhá věc byla ta, že jsem němela moc čas...ale to nevadí. Je pro dulcemaria-worls.blog.cz. Snad se líbí, mně celkem jo. Měl by být animovaný, pokud se nějak dokopnu tu animaci udělat :D Takže, tady je, pokud ho chceš mít nastavený co nejdříve, doporučuji se ozvat do úterního dopoledne, protože v úterý k večeru odjíždím na týden mimo.

Wardrobe-Mai(te)*#1

6. září 2011 v 22:40 | hbdelfin |  Wardrobe
Tak a mám tu delší design pro Wardrobe. Poslední dobou se mi do grafiky nějak nechtělo, ani nevím proč. Až dodělám objednávky, tak se pustím do Katalogu, chci ho aspoň z větší části zaplnit :) Takže asi pak pozastavím objednávky :) No, jinak posunula jsem si hranici, že Wardrobe si můžou o design zažádat jednou za 50 dní :) Je to takhle, abych neměla moc práce a abych nemusela dělat 10 designů najednou :D Každopádně tady je další design s Rebelde, snad se líbí. Je pro rebelde-dodushiq.blog.cz! Mně se celkem líbí, jasně, mohl být lepší, ale co...aktuálně se snažím dodělat všechno na objednávku, abych měla volno :) No, pokud se ti líbí, tak pošli na hbdelfingraphicblog@gmail.com přihlašovací údaje :)

Wardrobe-Bey*Walker#1

3. září 2011 v 16:14 | hbdelfin |  Wardrobe
Další design pro wardrobe :) Snad se ti bude líbit...vážně jsem nevěděla, jak ho udělat...je pro achele.blog.cz. No, nevím, asi bude animovaný, ale nejspíš ne..aspoň nevím, pokud adminka bude chtít, tak asi bude. Takže, pokud ho bereš, napiš na mail hbdelfingraphicblog@gmail.com, že ho bereš a já se ho pokusím dneska večer nastavit :)

Na přání#59

2. září 2011 v 16:00 | hbdelfin |  Hotové na přání
Další design na přání :) Je to na fashion blog a snad se bude majitelce líbit. Absolutně jsem nevěděla, jak ho udělat a prostě nápady byly někde jinde, než v hlavě, takže jsem to dělala tak nějak, aby to ladilo a bylo to příjemné :) Je pro twocousin.blog.cz. Pro majitelku-pokud se ti líbí, dej mi vědět do komentářů a pak na mail hbdelfingraphicblog@gmail.com , že ho bereš a pošli údaje :)

Wardrobe-jAnČa***#1

1. září 2011 v 19:45 | hbdelfin |  Wardrobe
Tak tady mám další design pro wardrobe. Snad se ti líbí, dělal se dobře, fotky byly pěkné :) Pokud se ti líbí, tak napiš na mail, že ho bereš(dej vědět do komentů, zda ho bereš). Jinak dneska škola, byla fajn, kéž by to takhle bylo po celý rok :D No, co dále napsat-asi jen to, že není animovaný :D A taky to, že jsem začala na designy přidávat i podpis na hlavní blog, kde mě snáze zkontaktujete, protože jsem tam každý den :) No, konec řečí, design je pro mcfly-jb.blog.cz!